Nowy Ford B-Max

Jak podoba wam się nowy Ford B-MAX? Miałem okazję zobaczyć ten samochód ‚w akcji’, ponieważ mój kumpel kupił sobie właśnie ten model. Długo zastanawiał się jaką markę wybrać ale zachęcony moją pochlebną opinią w końcu skusił się na Forda :). Jestem bardzo zadowolony ze swojego autka dlatego jestem przekonany, że ta marka to strzał w dziesiątkę.

Co ciekawego ma w sobie B-MAX, że warto go mieć?

  • Przede wszystkim Ford B-MAX został stworzony z myślą o wszystkich ‚mieszczuchach’, którzy mają problem z dużym natężeniem ruchu ulicznego. Ford B-MAX jest stosunkowo niewielkich rozmiarów co z pewnością ułatwi nam ruch w zakorkowanym mieście.
  • Kolejnym atutem tego samochodu są panoramiczne drzwi. Nowoczesna konstrukcja nadwozia zadowoli nawet największych sceptyków. W Fordzie B-MAX drzwi zintegrowano ze słupkiem V dzięki czemu uzyskujemy bardzo wygodny dostęp do wnętrza samochodu o szerokości aż 1,5 metra.  z11133289XFord-B-Max
  • Warto także nadmienić o rewolucyjnym silniku benzynowym 1.0 EcoBoost, który dostarcza tyle samo mocy co 1,6 litrowy odpowiednik. O zaletach silnika 1.0 EcoBoost już wielokrotnie pisałem na blogu dlatego chętnych odsyłam do wcześniejszych postów.
  • Coś co również urzekło mnie w B-MAX to to w jak wspaniały sposób został on wyposażony. Nowoczesna technologia sprawia, że jazda tym samochodem staje się wyjątkowo przyjemna. Ford B-MAX został wyposażony m.in. w rewelacyjny ACS czyli system, który pozwala na automatyczne hamowanie w przypadku niebezpiecznych sytuacji.

 

To zaledwie początek innowacji w przypadku Forda B-MAX więc jeżeli chcesz wiedzieć więcej odsyłam na oficjalną stronę Forda, a póki co zachęcam do jazdy próbnej.

 

Źródło ikony wpisu: autoevolution.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.