Nowy Ford Edge

Jako skromny fan marki motoryzacyjnej Ford trochę mi głupio ale nie wiem jakim cudem, nie zarejestrowałem faktu, że na polskich drogach pojawił się nowy model Forda… Edge! Oczywiście szybko postanowiłem nadrobić zaległości i poczytałem ‚co nie co’ o świeżutkim Fordzie Edge. Moje pierwsze wrażenia? Jestem nim zauroczony! Zresztą, sprawdźcie sami to cudo ;).

Nowy Ford Edge to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy już od dawna marzyli o ‚rasowym’ SUVie. Edge to przede wszystkim piękny samochód, który powala wszystkich kierowców na kolana – dosłownie! Design jest niesamowity. Kiedy pierwszy raz przyjrzałem się nowemu Edge od razu się w nim zakochałem. Piękna, bardzo dynamiczna sylwetka o sportowym charakterze. Nigdy nie podzieliłem się z wami myślą, że podobają mi się samochody Land Rover ;). Niestety są na tyle drogie, że mogę sobie o nich co najwyżej pomarzyć. Postanowiłem o tym wspomnieć, ponieważ moją pierwszą myślą jaka pojawiła się w mojej głowie, kiedy zobaczyłem nowego Forda Edge to właśnie… Land Rover! Oczywiście to komplement :). Powiem więcej – nowy Edge jest chyba jeszcze ciekawszy niż Land Rover! Przynajmniej w moich oczach. Różnice są duże ale generalnie linia podobna. Kanciasta ale przyjemnie opływowa. Jak już wspomniałem typowo sportowy charakter ;).

  • Chciałbym również dodać, że fenomenem tej sytuacji jest fakt, że Ford w Europie nie miał dotychczas modelu w tym segmencie! Piękny, duży SUV z gigantycznym grillem na obszernych kołach 19” lub 20”. Co będę was zanudzał faktami – sprawdźcie go sami ;).

Już niebawem napiszę więcej dlatego jeżeli jesteście zainteresowani najnowszym Edge, odwiedzajcie bloga :).

Źródło zdjęć: youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.