Nowy Ford Fiesta

Ford Fiesta to jeden z flagowych modeli Forda. Trudno się dziwić bo ten samochód jest niezwykle popularny wśród kierowców na całym świecie. Już niedługo czeka nas jego nowa odsłona! Czego możemy się spodziewać? Poniżej znajdziecie kilka informacji co czeka fanów najnowszej Fiesty :).

  • Już pod koniec roku, na targach motoryzacji w Paryżu będzie mogli dowiedzieć się czegoś nowego o Fieście. Obecnie wiemy, że projektanci i cały team Forda pracuje nad tym aby do budowy samochodu, użyć platformę Global B. Zainteresowani z pewnością wiedzą o co chodzi ;).

Co jeszcze wiemy?

  • Nowy model Forda Fiesty zachowa swoje obecne wymiary. Jedyne co może ulec zmianie to umieszczenie kół oraz zawieszenie. Wszystko po to by samochód miał jeszcze lepsze właściwości jezdne. Fani Fiesty jednak twierdzą, że nic nie trzeba poprawiać ;).
  • Nowy Ford Fiesta pojawi się w dwóch wersjach do wyboru. Pierwsza trzydrzwiowa oraz druga pięciodrzwiowa.
  • Jeżeli chodzi o konstrukcję to niestety nie mamy żadnych poglądowych zdjęć ale za to wiemy, że najnowsza Fiesta będzie zdecydowanie… inna! Tak, samochód ma się znacznie różnić od obecnej wersji.
  • Zmianom ulegnie także wnętrze samochodu. Ford Fiesta ma zostać ‚zbudowany’ z genialnych materiałów co zauważy każdy kierowca gołym okiem. Konsola pojazdu również przejdzie lifting. Mniej chaotycznie, a bardziej czytelnie jak zapowiada producent. Co to oznacza? Dowiedzieliśmy się, że znikną wszelkie niepotrzebne przyciski oraz pokrętła.

Jak pierwsze wrażenia? Ja już nie mogę się doczekać ;).

Źródło zdjęć: openclipart.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.