Nowy Ford Focus

Ford Focus to chyba jeden z najbardziej popularnych samochodów tej marki. Z roku na rok team Forda udoskonala swój ulubiony model o coraz to nowsze technologie. Co znajdziemy w najnowszej wersji Forda Focusa?

 

ford-focus-kombi-fl-lifting-2015

 

Projektanci Focusa postanowili postawić na Ford kinetic design. Jest to połączenie stylu, technologii oraz trendów w najlepszym wydaniu. Niezależnie od tego z której strony patrzysz na Focusa robi on tak samo piorunujące wrażenie. Lekkie i jednocześnie dynamiczne nadwozie, niesamowite wnętrze oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Taki jest właśnie nowy Ford Focus.

 

Pozwólcie, że wam go trochę przybliżę

  • Technologia – Ford Focus został wyposażony w niezastąpiony system rozpoznawania znaków drogowych, system poprawiający stabilność na zakrętach (TVC) czy system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS). fyrvcoyt7qnxjwjnior3
  • Nadwozie – zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami czyli piękna, opływowa sylwetka, przednie lampy o sportowym charakterze, diodowe światła LED do jazdy dziennej i przednie światła do przeciwmgielne.
  • Wnętrze – Focus został stworzony w taki sposób aby podróż stała się komfortowa i praktyczna. Pięknie ‚skrojony’ kokpit z funkcjonalną deską rozdzielczą. Wysoka jakość materiałów czyli pakiet skórzany, oświetlone wnętrze diodami LED, konsola centralna w wersji Premium, a także niesamowita dbałość o szczegóły – Ford Individual.
  • Koła – do wyboru szeroka paleta obręczy ze stopów lekkich pozwala na zindywidualizowanie swojego Focusa.

 

To wszystko to zaledwie ‚kropla w morzu’ tego co proponuje Ford w nowym Focusie. Tutaj znajdziecie przydatne informacje o tej właśnie marce. Być może sam producent Was bardziej przekona, niż ja 🙂

 

Źródło ikony wpisu: netcarshow.com, jalopnik.com, superauto24.se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.