Nowy Ford Tourneo 2018

Wieloosobowe rodziny mogą mieć problem z zakupem odpowiedniego samochodu i wcale nie chodzi o cenę, a o… dostępność. Wielodzietna rodzina czyli powiedzmy licząca minimum siedem osób w tym dwoje dorosłych. O ile na sześcioosobową rodzinę jest wiele modeli o tyle na siedem osób i więcej może być problem. Na szczęście Ford zaproponował idealne rozwiązanie. Marka wypuści na na rynek mikrobusa, który ma miejsce dla… dziewięciu pasażerów! To prawdziwa rewolucja.

Ford Tourneo Custom to przedstawiciel rodziny Tourneo. Na rynek wprowadzony po raz pierwszy w 2013 roku. Obecnie są dostępne wersje pięcio i siedmioosobowe czyli Ford Tourneo Courier oraz Ford Tourneo Connect. Nowa, dziewięcioosobowa wersja nawiązuje do swoich mniejszych poprzedników. Odważna linia nadwozia z piękną i charakterną chromowaną kratą z pięcioma belkami. Ta nowoczesna kabina gwarantuje podróżnikom przestronną, ekskluzywną kabinę. Dużym plusem kabiny jest fakt, że tylne siedzenia zostały podzielone na pojedyncze fotele. Te mogą zostać rozmieszczone w formacie konferencyjnym w taki sposób, że drugi rząd siedzeń zostanie ustawiony tyłem do fotela kierowcy.

Luksusowa jest nie tylko przestrzeń ;). Materiały z jakiego zostało wykończone wnętrze oraz jakość i dbałość o detale budzi szacunek. Jak w przypadku wszystkich modeli Forda, w tym przypadku również zadbano o redukcję poziomu hałasu. Nowy, dziewięcioosobowy Ford Tourneo może poszczycić się innowacyjnymi rozwiązaniami jak np. inteligetny ogranicznik prędkości czy chociażby niezwykle popularny system łączności SYNC 3.

Samochód będzie dostępny już na początku 2018 roku. Czekam z niecierpliwością, a wy?

Źródło zdjęć: ford.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.