Nowy Ford Tourneo Courier

Ekonomiczny, wygodny i jednocześnie pojemny? Już niebawem na naszym runku pojawi się samochód, który spełnia te wszystkie kryteria. Premiera nowego Forda Tourneo Courier już niebawem. Czym nas zaskoczy?

 

Nowy Ford Tourneo Courier to samochód stworzony specjalnie z myślą o kierowcach, którym zależy na oszczędnej jeździe i pojemnym bagażniku. Tourneo Courier to odpowiedź na prośby wszystkich tych, którzy czekali na stylowy samochód z innowacyjną technologią.

Przejdźmy zatem do szczegółów.

  • Nadwozie – team Forda bardzo się postarał aby nadwozie Tourneo Courier było nowoczesne. BlobServerOpływowy i aerodynamiczny kształt łączy w sobie elementy piękne z praktycznymi. To co cieszy oko cieszy również portfel. Sylwetka nowego Forda Tourneo Courier została zaprojektowana specjalnie tak aby maksymalnie obniżyć zużycie paliwa. Dodatkowo oko cieszą awangardowe oraz wydajne reflektory. Atutem są również szeroko otwierające się drzwi.
  • Wnętrze – projektanci postarali się skupić na czterech najbardziej istotnych kwestiach. Tourneo Courier został stworzony w taki sposób aby kierowca maksymalnie wykorzystał pojazd, nie musiał się martwić o bezpieczeństwo i komfort w czasie jazdy, jechał w towarzystwie najbardziej praktycznych technologii oraz tak aby koszty jazdy były minimalne.

A jak wrażenia z jazdy? – Technologia zaskakuje i wzbogaca!

  • Ford SYNC, tempomat, wbudowana kamera i łatwiejsze cofanie, bezstresowe parkowanie czy zintegrowana nawigacja satelitarna to tylko początek tego co ma Tourneo Courier!

Przekonuje Was nowy Ford? To świetnie, bo coraz to nowsze modele Forda, stają się coraz bardziej pomysłowe, zwinne i praktyczne. Może warto wymienić samochód? 🙂

Źródło zdjęć: ford.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.