O mnie

Witam wszystkich,

Mam na imię Kacper i z zawodu jestem kierowcą tirów. Nie jestem młokosem ale siwych włosów jeszcze nie mam ;]. Bloga postanowiłem założyć pod wpływem chwili. Jest to nie do końca przemyślana decyzja ale jestem zadowolony, że mogę zostawić tu część siebie i swojego świata. Samochodami interesowałem się od dziecka. Już jako przedszkolak postanowiłem, że założę warsztat samochodowy i zostanę mechanikiem. Marzyłem także o zostaniu kierowcą tirów co w końcu przeważyło. Mój wuj miał firmę z tirami w związku z czym było mi łatwiej osiągnąć to marzenie. Nie jestem jakimś tam znawcą motoryzacyjnym ale mam trochę doświadczenia dlatego chętnie się nim podzielę ze wszystkimi zainteresowanymi.

Tematyka mojego bloga głównie skupi się wokół samochodów ale nie zabraknie tu także postów, które będą związane z moim codziennym życiem. Chyba jestem dosyć skrytym typem więc ten blog będzie pełnił funkcję mojego powiernika. Z kilku „suchych” faktów o mnie to to, że od kilku lat mieszkam sam z czego bardzo się cieszę bo moja staruszka jest dosyć despotyczną kobietą. Nie mam dzieci ani żony. Obecnie nie mam także dziewczyny co chyba jakoś bardzo mi nie przeszkadza ;].

Poza samochodami interesuję się modelarstwem samochodowym. Mam już całkiem sporą kolekcję, którą chętnie się chwalę. Bardzo lubię pływać i w każdej wolnej chwili jeżdżę na basen. Bardzo mnie to wycisza i relaksuje. Może dlatego, że pływanie kojarzy mi się z moim dziadkiem, który nauczył mnie kilku ważniejszych rzeczy w moim życiu.

No nic, mam nadzieję, że mój blog zyska czytelników. Zachęcam do komentowania i pozdrawiam wszystkich :].

Kacper