Pokaż mi swój samochód… ;)

Pokaż mi swoje auto, a powiem ci kim jesteś – złota myśl, którą można dowolnie dopasować do każdej kategorii życia. Ciekawostką jest to, że zazwyczaj to przysłowie jest prawdziwe ;). Ja jestem związany z motoryzacją całe życie i muszę przyznać rację tym słowom. Mój samochód mówi o mnie wszystko – nawet to co robię, bo jestem kierowcą ciężarówki ;). Jednak nie o tym chciałem dzisiaj ‚mówić’. Niezależnie od tego jaki zawód wykonujecie, czy macie małe czy duże auto oraz ile osób przewozicie, zasada jest jedna – dbamy o swoje cztery kółka.

Mój samochód osobowy to zadbane i czyste auto. Nie mam paranoi i nie latam wkoło ze ściereczką wokół ale zależy mi aby samochód był w jak najlepszym stanie. Mój samochód to moja wizytówka i wcale nie boję się tego powiedzieć :). Dlaczego warto dbać o swój samochód?

  • Przede wszystkim dla własnego komfortu i wygody. Niezależnie od tego czy jesteś artystą, muzykiem czy lekarzem, brudne i chaotyczne pomieszczenie (w tym przypadku samochód) zawsze źle na ciebie wpływają, a do tego źle o tobie świadczą ;). Jazda czystym i świeżym samochodem jest po prostu przyjemniejsza.
  • Drugim ważnym powodem dla którego należy dbać o swoje auto jest… sprzedaż. Zakładam, że większość ludzi zamierza zmienić samochód na nowy po kilku latach w związku z czym auto utrzymane w czystości, sprawdzane i poddawane przeglądom technicznym zdecydowanie lepiej i szybciej się… sprzeda. Zaznaczam, że nie jest to jakiś tam wymyślony frazes! Dla porównania pomyślcie sobie, że są firmy, które specjalnie odświeżają mieszkania czy domy przed sprzedażą, ponieważ ich cena znacznie wzrasta!

Zatem – od dzisiaj przykładamy się i dbamy o nasze cztery kółka :).

Źródło zdjęć: linetravelingcircus.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.