Pokrowiec na samochód

Nie wiecie co kupić na prezent dla taty, brata czy chłopaka? Jeżeli są maniakami motoryzacji to mam dla ciebie ratunek ;). Sprawdźcie moją listę prezentów idealnych dla kierowców w cenie do 100 złotych!

 

  • farba1Każdy kierowca z pewnością nie pogardzi dobrym zestawem kosmetyków do samochodu. Obecnie na rynku macie możliwość zakupu specjalnie skompletowanej oferty w okazyjnych cenach. Takie zestawy powinny zawierać; spray do kokpitu, specjalny szampon z wokiem, wosk w sprayu, odmrażacz, ściereczki z mikrofibry, płyn do okien oraz na przykład podkoszulek ;). Z pewnością znajdziecie wiele różnych zestawów, które dodatkowo mogą zawierać specjalne szczotki, ściągaczki itp. Ceny takich zestawów zaczynają się już od 60 złotych.

 

  • 5510708212Kolejnym prezentem, który z pewnością będzie trafiony, a do tego obdarowywany nie koniecznie musi być maniakiem motoryzacji będzie… komplet żarówek LED wewnętrznych do samochodu. Obecnie spora część samochodów nadal korzysta ze standardowych żarówek, które nie są energooszczędne. Dobrej jakości komplet żarówek LED kosztuje około 70 złotych.

 

  • pokrowiecMoją ostatnią propozycją jest pokrowiec na cały samochód. Uchroni auto przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Dobra plandeka jest w stanie uchronić samochód przed niekorzystnymi warunkami takimi jak śnieg, opady deszczu, kurz czy chociażby nadmierne nasłonecznienie. Pokrowce przydadzą się w szczególności właścicielom pojazdów, które nie są garażowane! Ceny plandek zaczynają się już od około 70 złotych. Zainteresowani mogą wybrać spośród różnych rozmiarów – także dla samochodów dostawczych.

 

Źródło zdjęć: allegro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.