Policyjny Ford Mustang Wolf Wide 5.0

Rzadko mi się zdarza ale właśnie dzisiaj poczułem w sercu żal, że nie jestem… niemieckim policjantem… . Dlaczego? Sprawdźcie mojego najnowszego posta i wszystko będziecie wiedzieć ;).

Miałem już okazję pisać o genialnym Fordzie Mustangu. Na blogu na przestrzeni miesięcy pojawiło się sporo tekstów o tym modelu, zarówno o najnowszym jak i o klasycznej wersji z 1964 roku. Dzisiaj ponownie powracam do Mustanga bowiem właśnie się dowiedziałem, że funkcjonariusze niemieckiej policji dostaną najnowsze modele! Szok? Tak, dla mnie szok ;). Niemieccy policjanci otrzymają niesamowite służbowe ‚bryki’. Czuję, że wszyscy, którzy się o tym dowiedzą, również zapałają nagłą ‚miłością’ do niemieckich służb ;).

Jaki model znajdzie się w ich posiadaniu?

  • Dokładnie będzie to Ford Mustang Wolf Wide 5.0 z prawdziwym gigantem pod maską bo z V8! Niemieckie Ministerstwo Transportu spisało się na medal. Auto zostało poddane tunningowi przez firmę Wolf Racing. Warto podkreślić, że samochód po ‚dopracowaniu’ do setki ma zaledwie 4,3 sekundy. Maksymalna prędkość z jaką będzie można zobaczyć ten niemiecki policyjny wóz to aż 268 km/h. Oczywiście to nie wszystko co możemy podziwiać w tym samochodzie. Radiowóz został wyposażony w 20-calowe felgi z oponami bardzo dobrej marki jaką jest Hankook. Dodatkowo regulowane zawieszenie, gigantyczny dyfuzor i sportowy wydech.
  • Nowy Mustang Wof Wide 5.0 po tuningu, ma służyć funkcjonariuszom niemieckiej policji przez cały rok. Co ciekawe, jego głównym zadaniem wcale nie mają być pościgi, a… promocja bezpieczeństwa na drogach! Tak czy inaczej, ZAZDRASZCZAM ;).

Żródło zdjęć: tune-it-safe.de

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.