Prezenty dla kierowcy do 50 złotych – cz. I

Głównym problemem dla większości ludzi w okresie zimowo świątecznym są… prezenty. Co kupić aby zbytnio nie nadszarpnąć budżetu i jednocześnie aby prezent był ciekawy i praktyczny? Jest odpowiednia ilość czasu aby wybrać idealne prezenty. Podstawową zasadą jest praktyczność – pamiętajcie, że nie zawsze to co jest drogie, spełni oczekiwania! Zatem dzisiaj chciałbym zaproponować wam listę idealnych prezentów dla maniaków motoryzacji. Na mojej liście znalazły się przedmioty do 50 złotych, które z pewnością doceni każdy kierowca.

Podkładka/mata antypoślizgowa do samochodu

  • Taka podkładka to gadżet, który powinien znaleźć się w każdym samochodzie. Jest to bardzo tani produkt, który jest bardzo przydatny. Wystarczy, że położymy matę w wybranym miejscu na desce rozdzielczej, która została uprzednio oczyszczona (nie może być tłusta!). Następnie na podkładkę kładziemy przedmioty, które musimy mieć pod ręką czyli na przykład: telefon komórkowy, okulary przeciwsłoneczne czy długopis. Dzięki macie antypoślizgowej mamy pewność, że przedmioty nie zmienią swojego położenia na przykład podczas ostrego hamowania. Cena jest bardzo korzystna. Matę antypoślizgową można kupić już od… 5 złotych!

Uchwyt na kubek

  • Kolejnym gadżetem, który powinien spodobać się kierowcy to specjalny uchwyt na kubek kawy lub herbaty. Ten prezent idealnie sprawdzi się wśród fanów małej czarnej. Oosbiście znam wielu kierowców, którzy uwielbiają zjechać na szybką kawę podczas trasy. Cena uchwytu na kubek do samochodu zaczyna się od 10 złotych.

Źródło zdjęć: fanmotoryzacji.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.