Prezenty dla kierowcy do 50 złotych – cz. II

Idealny prezent pod choinkę dla chłopaka, który jest fanem motoryzacji? Jeżeli nie macie pomysłu, nie martwcie się – trafiliście w idealne miejsce ;). Jako maniak samochodowy z przyjemnością pomogę i zaproponuję moją listę prezentów, którą z pewnością nie pogardziłby żaden kierowca ;). Pierwszą część listy znajdziecie tutaj. Przypomnę tylko, że stworzyłem listy na których znajdziecie przedmioty/usługi etc. do 50 złotych, 100 złotych, 300 złotych i powyżej czyli każdy znajdzie coś dla siebie ;).

Ładowarka samochodowa

  • Ten przedmiot zna chyba każdy i nie muszę go opisywać. Ładowarka samochodowa to niedrogi przedmiot, który jest bardzo praktyczny. Nie ma chyba obecnie kierowców, którzy by nie posiadali telefonu komórkowego dlatego jest to idealny prezent. Ceny zaczynają się już od około 20 złotych.

Adapter samochodowy/USB do zapalniczki samochodowej

  • Mały niepozorny przedmiot, który powinien posiadać każdy kierowca. Jest to urządzenie, które podpinamy do zapalniczki samochodowej, a z drugiej strony mamy wyjścia USB (najlepiej kilka). Dzięki temu możemy podpiąć dowolne urządzenie, które ma wyjście USB (na przykład telefon komórkowy, tablet, laptop etc.). Cena adaptera samochodowego jest bardzo niska – zaczyna się od około 15 złotych!

Alkomat

  • To urządzenie powinno znaleźć się na stałe w każdym samochodzie. Alkomat w szczególności przydaje się w sytuacji, kiedy kierowca musi prowadzić auto następnego dnia po ‚zakrapianej’ imprezie. Wszyscy kierowcy muszą pamiętać, że jazda dzień po spożyciu alkoholu na tzw. kacu jest bardzo niebezpieczna bo kierowca nadal może być pod wpływem! Ceny alkomatów zaczynają się od około 30 złotych.

Źródło zdjęć: fullcarsblog.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.