Prezenty dla kierowcy do 50 złotych – cz. III

Dzisiaj zapraszam na trzecią już część o idealnych prezentach dla fanów motoryzacji. Jak już miałem okazję wspomnieć, stworzyłem listę prezentów idealnych w różnych przedziałach cenowych. Starałem się aby każda lista zawierała wyłącznie ciekawe, praktyczne i sprawdzone pomysły tak aby ominąć nietrafione i beznadziejne bibeloty ;).

Mata/osłona antyszronowa na przednią lub/i tylną szybę samochodu

  • Taki prezent jest idealny dla wszystkich kierowców, którzy nie posiadają garażu, a ich samochody stoją na dworze. Mata antyszronowa idealnie sprawdzi się w okresie jesienno zimowym czyli właśnie teraz. Dzięki niej możemy zapomnieć o przymarzniętej szybie! Jedyne co należy zrobić to założenie jej przed opuszczeniem samochodu. Cena takiej maty jest bardzo niska – zaczyna się już od… 10 złotych! Polecam kupić komplet czyli mata na przednią i tylną szybę ;).

Skrobaczka do szyb ze zmiotką

  • Ten prezent przyda się każdemu kierowcy o ile… już go nie ma ;). Polecam zakupić dobrej jakości skrobaczkę, która będzie służyć latami. Ceny zaczynają się od około 10 złotych.

Uchwyt samochodowy na telefon

  • W związku z tym, że każdy kierowca posiada telefon komórkowy z którego zdarza mu się korzystać w trakcie podróży zachęcam do kupienia uniwersalnego uchwytu na komórkę. Jest to duża wygoda szczególnie dla tych kierowców, którzy używają telefonów komórkowych jako nawigacji samochodowej. Warto poszukać uchwytu, który będzie miał długie i giętkie ramie dzięki czemu użytkowanie będzie zdecydowanie wygodniejsze! Ceny uchwytów to wydatek +/- rzędu 40 złotych.

Źródło zdjęć: imged.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.