Prezenty dla kierowcy do 50 złotych – cz. IV

Nie wiesz co zrobić z okularami przeciwsłonecznymi w samochodzie? Musisz zdjąć marynarkę i nie masz jej gdzie powiesić? Jeżeli ktoś z twoich najbliższych ma takie problemy to już wiesz co powinieneś sprezentować mu na gwiazdkę ;)! Dzisiaj zapraszam na czwartą już serię wpisów o idealnych prezentach pod choinkę dla fanów motoryzacji. Zachęcam was do sprawdzenia listy, ponieważ moje dzisiejsze propozycje są w niskim przedziale cenowym!

Wieszak samochodowy na ubrania

  • Taki wieszak to bardzo przydatna rzecz dla każdego kierowcy, który jeździ w marynarce. Oczywiście przyda się każdemu kierowcy, któremu zależy na niepogniecionej odzieży jednak osoby, które są zmuszone do codziennego noszenia marynarek będą zachwycone. Wieszaki samochodowe na odzież zazwyczaj montuje się na zagłówku przedniego fotela. Sposób montażu jest bardzo prosty i szybki. Ceny wieszaków zaczynają się już od około 15 złotych!

Uchwyt na okulary do samochodu

  • Kolejny świetny, praktyczny i bardzo tani prezent. Każdemu kierowcy zdarza się jeździć samochodem w okularach przeciwsłonecznych. W momencie, kiedy należy je zdjąć pojawia się pytanie – gdzie je położyć aby nie porysować szkieł? Idealnym rozwiązaniem będzie specjalny uchwyt na okulary. Jest to także idealny prezent dla wszystkich ‚okularników’! Kierowcy zmuszeni do jazdy w okularach korekcyjnych do samochodu będą mieli stałe miejsce dzięki czemu już nigdy nie zdarzy im się zapomnieć zabrać ze sobą okularów, a wiadomo, że jazda bez okularów grozi mandatem! Cena uchwytu to zaledwie 10 złotych!

Źródło zdjęć: tech-media.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.