Prezenty dla kierowcy do 50 złotych – cz. V

Tanie, praktyczne i sprawdzone prezenty pod choinkę dla fanów motoryzacji? Jeżeli nie macie pomysłów to zachęcam do sprawdzenia mojego cyklu wpisów o idealnych prezentach do 50 złotych. Dzisiaj będzie już piąty wpis tej serii i mam nadzieję, że każdy znajdzie coś co go interesuje :).

Pokrowiec na akumulator

  • Jest to idealny prezent dla wszystkich właścicieli samochodów, którzy trzymają swoje samochody na dworze, kiedy temperatura spada mamy poniżej zera. Dawniej kierowcy obkładali akumulator, który nie znosi zimna, tekturami lub skajem. Obecnie mamy na rynku szeroki wybór specjalnych pokrowców, które są szyte na wymiar! Pokrowiec na akumulator ma specjalne otwory na klemy, a jego cena to wydatek rzędu (zaledwie) 20 złotych. Dzięki niemu kierowca będzie miał pewność, że nie dojdzie do wychłodzenia akumulatora co z kolei może mieć negatywny wpływ na uruchomienie pojazdu podczas silnych mrozów.

Zapach do samochodu

  • Jeżeli wiesz jakiego zapachu do samochodu używa osoba, której chcesz zrobić prezent możesz kupić właśnie taki zapach. Jest to drobiazg ale z pewnością ucieszy kierowcę, ponieważ jest praktyczny. Ceny zapachów wahają się od 15 do 40 złotych.

Osłona przeciwsłoneczna na szybę samochodu

  • Co prawda do lata daleko ale warto już teraz pomyśleć o ochronie samochodu przed zbytnim naświetleniem. Nie ma chyba nic gorszego latem jak wsiadanie do nagrzanego samochodu dlatego właśnie taka osłona przeciwsłoneczna pozwoli uniknąć nadmiernego nagrzania. Ceny zaczynają się już od około 30 złotych.

Źródło zdjęć: sklep.atraauto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.