Prezenty dla kierowcy do 50 złotych – cz. VI

Dzisiaj zapraszam na ostatni już wpis z moimi propozycjami idealnych prezentów dla fanów motoryzacji – w cenie do 50 złotych. Myślę, że każdy powinien znaleźć coś co mu się spodoba i przyda. Podkreślam, że najważniejszą cechą idealnego prezentu jest jego funkcjonalność, a nie cena czy wygląd. Podczas poszukiwań starajmy się kierować gustem i potrzebami osoby, której robimy prezent. Zatem przejdźmy do moich propozycji.

Multifunkcjonalny odkurzacz do samochodu

  • Z pewnością każdy fan motoryzacji będzie wdzięczny za dobry i mały odkurzacz samochodowy. Posiadając taki sprzęt, utrzymanie pojazdu w czystości będzie bezproblemowe. Dla wielu kierowców jedzenie w samochodzie jest niedopuszczalne – od teraz będą mogli odetchnąć z ulgą. Odkurzanie specjalnym odkurzaczem jest proste i szybkie. Ceny odkurzacza wahają się w okolicy 50 złotych.

Skórzany pokrowiec/nakładka na kierownicę

  • To idealny prezent dla tych wszystkich właścicieli samochodów, którym zależy na utrzymaniu samochodu w jak najlepszej kondycji. Taki pokrowiec/nakładka na kierownicę uchroni kierownicę przed przetarciami, zadrapaniami czy zwykłym wycieraniem. Dodatkowo oferta na rynku jest tak bogata, że do wyboru mamy różne designerskie nakładki. Ceny skórzanych pokrowców zaczynają już od 30 złotych.

Osłona lewarka zmiany biegów

  • Podobnie jak skórzany pokrowiec na kierownicę, osłona lewarka pomoże utrzymać dźwignię zmiany biegów w idealnym stanie, a do tego może nadać mu niesamowity charakter. Na rynku znajdziemy wiele różnych propozycji – sportowe z przeszyciami, eleganckie skórzane itp. Ceny zaczynają się już od 20 złotych.

Źródło zdjęć: akcesoriasamochodowe.istore.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.