Profesjonalna nawigacja samochodowa

Profesjonalna nawigacja samochodowa to marzenie każdego kierowcy. Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli, od tańszych aż po bardzo drogie. Za profesjonalną nawigację samochodową trzeba zapłacić minimum 700 złotych. Do wyboru mamy także tanie nawigacje lub też możemy pokusić się o używanie nawigacji w telefonie komórkowym. Ostatnia opcja jest zdecydowanie najtańsza jednak nie będzie to profesjonalna nawigacja samochodowa. Używając nawigacji z telefonu komórkowego wystarczy umieścić telefon w specjalnym uchwycie i włączyć nawigację. Minusem nawigacji z telefonu komórkowego jest mały ekran, cichy speaker oraz brak połączenia pomiędzy innymi urządzeniami w samochodzie. Zatem zanim zdecydujecie się nabyć profesjonalną nawigację należy sprawdzić czym jeszcze różni się od zwykłych i dużo tańszych opcji.

  • Profesjonalna nawigacja samochodowa to przede wszystkim duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Za duży ekran można uznać 7-calowy wyświetlacz. Dzięki temu kierowca może swobodnie prowadzić auto bez konieczności odrywania rąk od kierownicy i przybliżania trasy na wyświetlaczu.
  • Kolejną istotną kwestią są głośniki. Podczas jazdy samochodem zdarza się, że jest głośno w związku z czym ulepszone głośniki o wysokim poziomie głośności mogą okazać się niezbędne!
  • Niewątpliwie dużym atutem profesjonalnych nawigacji samochodowych są aktualne mapy na terenie całej Europy. Dodatkowo aktualizacja bazy danych jest często bezterminowa. Najnowsze komunikaty i szczegółowa aktualna mapa sprawia, że jazda samochodem stanie się niezwykle szybka i przyjemna. Kierowca może zapomnieć o korkach i objazdach.

Źródło zdjęć: garmin24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.