Profesjonalne mycie z tapicerką i woskowaniem

Problem z wyborem prezentu dla najbliższych ma co druga osoba. Zależy nam aby był to prezent idealny ale jednocześnie staramy się nie przekroczyć zamierzonego budżetu. Dzisiaj zapraszam wszystkich tych, którzy poszukują pomysłów na prezent pod choinkę dla kierowcy w rodzinie – do 300 złotych.

 

  • bezpieczne_mycie(1)Ta kwota pozwala na odrobinę szaleństwa dlatego na pierwszym miejscu znajdzie się prezent, którego mało kto się spodziewa ;). Co powiecie na profesjonalne mycie samochodu z woskowaniem? Wiele kierowców decyduje się na ‚szybkie’ mycie swoich czterech kółek bez woskowania czyli tak aby było taniej. Niestety samo woskowanie i mycie tapicerki znacznie zwiększa koszty jednak później samochód naprawdę błyszczy! Zatem jeżeli ktoś z twoich bliskich żałuje pieniędzy na porządne mycie w opcji ful pakiet, gorąco polecam wykupienie vouchera. Taki voucher oferują praktycznie wszystkie myjki samochodowe. Zanim dojdzie do zakupu poleca się sprawdzenie ważności prezentu oraz warunków jego wykorzystania. Ceny profesjonalnego mycia z tapicerką i woskowaniem zaczynają się od około 250 złotych.

 

  • 8f3d2f94a7ab6c3691c216ff641df330_1000_1000_0_1Moją drugą propozycją jest komplet dywaników do samochodu. Ceny za oryginalne komplety do konkretnej marki i modelu samochodu zaczynają się już od około 200 złotych ale można znaleźć także tańsze zamienniki. Zamienniki często wcale nie oznaczają gorszej jakości! Zanim zdecydujecie się na tą opcję polecam sprawdzić stan obecnych dywaników aby nie zdublować obecnych. Oryginalne dywaniki polecam kupić u oficjalnych dealerów.

Źródło zdjęć: myjnianaklo.pl, supershine.ploferia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.