Przestrzeń ładunkowa nowego Forda Transit

Ostatnio opisywałem największego w swojej klasie vana – Forda Transit. Zamieściłem na blogu najważniejsze fakty o tym modelu jednak nie podałem informacji o przestrzeni ładunkowej, która jest niezwykle istotna podczas wyboru tego samochodu.

 

pobrane (1)

Ford TRANSIT to samochód stworzony z myślą o kierowcach, którym zależy na ładownym samochodzie. Ford Transit jest bardzo pojemnym samochodem o czym zresztą ostatnio pisałem. Tym razem coś więcej o przestrzeni.

  • Team Forda może pochwalić się rewelacyjnym projektem, ponieważ stworzył samochód, który maksymalnie wykorzystuje swoją powierzchnię. Przestrzeń ładunkowa została dokładnie zaplanowana tak aby była w stanie zmieścić jak największe gabaryty. Projektanci wydłużyli każdą wersję vana o około 300 mm. Dzięki temu zabiegowi przewożenie długich przedmiotów nie jest już problemem. Dodatkowo został podniesiony dach auta oraz ściany boczne.
  • Ford Transit został wydłużony w taki sposób aby z łatwością można było przewozić przedmioty o maksymalnej długości 3,04 m, 3,49 m albo 4,21 m. Wszystko w zależności od wybranego modelu. Istotne wydaje się także to, że przewożenie długich przedmiotów jest możliwe bez demontażu stalowej przegrody czyli wygodnie i bez problemu.
  • Kolejnym atutem tego dużego vana jest doskonały dostęp do przestrzeni ładunkowej samochodu. Dzięki szerokiemu i wytrzymałemu stopniowi, który został połączony z tylnym zderzakiem załadunek stanie się niezwykle łatwy.

 

To zaledwie połowa innowacyjnych rozwiązań jakie zaproponował team Forda w nowym vanie Transit. Na kolejną część zapraszam już niebawem.

Źródło zdjęć: ford.pl, etikakris.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.