Psycholog transportu

Wiedzieliście, że jest ktoś taki jak psycholog transportu? Muszę się przyznać, że ja nie miałem pojęcia, a dowiedziałem się o tym przez przypadek… ;).

  • Mam w pracy kolegę, który jest wyjątkowo nerwową osobą. Ma 38 lat, a jest tak marudny i zgryźliwy jakby miał co najmniej 80 lat. Nie zrozumcie mnie źle, wcale nie chcę ‚obrażać’ staruszków ale wiadomo, że im człowiek starszy tym mniej cierpliwości ;). Taki właśnie jest mój kolega z pracy. Niecierpliwy, wiecznie zdenerwowany, a do tego wszystkiego, potrafi być również agresywny (słownie). Niestety przez jego konfliktowość, nie można się z nim dogadać dlatego szef postanowił przeprowadzić z nim rozmowę bo jego nerwowość przekładała się na sposób w jaki jeździł. Dla niewtajemniczonych – jesteśmy kierowcami ciężarówek. I tak, po długiej rozmowie, doszło do ostrej wymiany zdań i kolega został zwolniony. Muszę przyznać, że byłem w szoku bo nasz szef to najbardziej spokojny człowiek jakiego znam ;). Minęły dwa dni, a do firmy przyszedł nasz nerwowy kolega. Za namową kolegów postanowił przeprosić szefa i spróbować odzyskać stanowisko pracy. Szef poszedł mu na rękę ale pod pewnymi warunkami i właśnie jeden z nich to terapia u psychologa transportu.

Znajomy odbył półroczną terapię i wiecie co – jestem w szoku. To totalnie inny człowiek! Tak bardzo się zmienił, że nawet jego matka przyszła do pracy by podziękować szefowi za to, że ‚zmusił’ go do sesji u psychologa! Zmiany w zachowaniu kolegi są gigantyczne co widać także w sposobie jazdy! Zatem jeżeli znacie kogoś kto ma problemy z nerwami co przekłada się na sposób jazdy, polecam psychologa transportu!

Źródło zdjęć: psychotesty-andrzej-markowski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.