Rejestrator samochodowy – jaki?

Rejestrator jazdy w samochodzie to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym samochodzie. Rejestrator to nic innego jak kamera samochodowa, która pozwala na nagrywanie tego co się dzieje na drodze podczas jazdy samochodem. Jest to idealne urządzenie, które może okazać się bardzo przydatne w wyjątkowych sytuacjach. Do takich wyjątkowych sytuacji zaliczamy nie tylko wypadki i kolizje drogowe ale także wszystkie sytuacje drogowe (a czasem nie tylko drogowe). Nagranie z kamery samochodowej może przydać się na przykład podczas rozprawy sądowej, gdzie zostanie dołączone jako dowód w sprawie. Kamera samochodowa również jest przydatna podczas zwykłej kontroli policyjnej. W przypadku jakichkolwiek niejasności nagranie z rejestratora pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czym kierować się podczas wyboru profesjonalnego rejestratora samochodowego?

  • Profesjonalne kamery znacznie różnią się od swoich tańszych wersji. Przede wszystkim należy pamiętać, że rejestrator z najwyższej półki jest wyposażony w dwie kamery. Dzięki temu mamy możliwość nagrywania zarówno tego co dzieje się z przodu pojazdu jak i z tyłu.
  • Bardzo ważna jest także jakość nagrywania. Powinna być to jakość najwyższa czyli Super HD o wysokiej rozdzielczości. Pamiętajcie, że im większa rozdzielczość tym lepiej, ponieważ zyska na tym jakość nagrania. Kamera o kiepskiej rozdzielczości może nie poradzić sobie podczas zmroku lub tym bardziej w nocy dlatego tym bardziej warto zainwestować w profesjonalne urządzenie.

O innych zaletach profesjonalnego rejestratora wideo napiszę już niebawem :].

Źródło zdjęć: mio.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.