Rock and roll ;)

Jeżeli macie ochotę się pośmiać to dobrze trafiliście ;). Dzisiaj będzie lekko i przyjemnie ale oczywiście zgodnie z tematyką mojego bloga… . Zapraszam wszystkich na krótką serię wpisów gdzie znajdziecie opis genialnych reklam samochodowych, które zachwyciły setki tysięcy ludzi na całym świecie. Ja jako fan motoryzacji znam większość (jak nie wszystkie 😉 haha) dobre reklamy motoryzacyjne dlatego postanowiłem podzielić się z wami tymi najlepszymi.

Reklamy, które mają w sobie dawkę ironii lubię najbardziej. Zazwyczaj w takich reklamach jest ciekawy i szybki zwrot akcji, który powoduje, że na twarzy oglądającego pojawia się uśmiech, a o to chodzi ;). Pozwólcie, że pokrótce opiszę wam reklamę, którą zaraz zobaczycie (jest po angielsku).

Mężczyzna pakuje rzeczy do samochodu, kiedy obok kabrioletem, przejeżdżają młodzi mężczyźni. Widząc starszego mężczyznę zatrzymują się i zaczynają sobie z niego żartować. Już na wstępie gratulują mężczyźnie samochodu – oczywiście z ironią ;). Dowcipkują sobie z samochodu i tego jaki jest duży: Podróż na plażę z mamusią i dziećmi? Każde pytanie poprzedzone jest ‚naigrywaniem się’ ;). Właściciel vana jest jednak spokojny… ;). Młodzi mężczyźni nie odpuszczają i dalej żartują sobie z właściciela Volkswagena aż nagle spostrzegają ‚mamusię’ z trzema córkami. Możecie sobie tylko wyobrazić jak wyglądały te cztery kobiety. Piękne, z długimi włosami, szczupłe… . Żona mężczyzny całuje go w policzek i wsiada do auta, a ten z uśmiechem na ustach czyni piękny gest w ich stronę. Rock and roll baby ;). Zresztą, sprawdźcie sami ;).

Źródło zdjęć: rude-and-ginger.blog.onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.