S-MAX nie tylko dla rodziny!

Ford S-Max to duży rodzinny samochód ale czy koniecznie ‚rodzinny’? Bardzo mocny silnik 180 koni mechanicznych – Diesel, pokazuje że S-Max nie musi być uważany za samochód dla spokojnych rodziców ;).

 

824427863_3_1080x720_nowy-ford-s-max-20-tdci-180km-powershift-4-4-titanium-od-reki-osobowe_rev020

 

Ford S-Max to odmieniony, silny i dynamiczny model. Samochód został dopracowany. Wąskie, przednie lampy, zdecydowanie obniżona przednia szyba oraz delikatnie opadający tył samochodu. Opis sugeruje, że jest to coupe? A jednak nie ;). Dzisiaj przedstawię krótko Forda S-Max, który jest z rodziny vanów ale ze sportową duszą i zadziorną sylwetką! S-Max to samochód, który idealnie sprawdzi się dla rodziny z racji komfortowego wnętrza. Auto spokojnie zmieści aż siedem osób.

Najważniejszy jednak w tym samochodzie wydaje się ciekawy silnik. Moc 180 KM to coś co sprawia, że jazda S-Max staje się wyjątkowo przyjemna. Jest to idealna moc silnika, która sprawi, że podróż będzie dynamiczna. Ford S-Max bardzo ładnie się rozpędza. Kierowca nie poczuje żadnej dziury turbinowej! To efekt silnika ale także dwusprzęgłowej skrzyni biegów, która działa bardzo delikatnie.

Kolejnym dużym plusem nowego S-Max jest jego ‚miękkość’. Team Forda dopracował zawieszenie dzięki czemu kierowca nie poczuje nierówności na drodze. Dodatkowo należy wspomnieć, że powyższe zmiany nie zniszczyły prowadzenia samochodu! Ford S-Max nadal idealnie się zachowuje podczas pokonywania krętych dróg.

Jak sami widzicie samochód został na tyle dopracowany aby nie był uznany za pojazd wyłącznie rodzinny. Cieszyć się nim będą również kierowcy, którym zależy na dynamicznej jeździe ;).

Źródło zdjęć: supercars.com.pl, otomoto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.