Siara sprzedaje Volvo 740 kombi na części

Zapytacie o co chodzi? Już spieszę z wyjaśnieniami: na znanym portalu aukcyjnym pojawiła się aukcja o takim właśnie tytule. Siara? Tak dobrze myślicie, aktor Janusz Rewiński postanowił sprzedać swój prywatny samochód.

‘Co oni mnie tu Empik z domu robią?!’

Siara to kultowa postać, która znana jest z filmu o tytule „Killer”. Postać, która kryła się pod tym pseudonimem grała gangstera Stefana „Siare” Siarzewskiego. Zapamiętaliśmy ją między innymi z kultowych cytatów i dobrej gry aktorskiej.

Wąski, czy ja dobrze widzę? Przecież to jest Kiler. Sprawca mego upodlenia, obiekt mej zemsty.

Volvo 740 z 1988 + spotkanie z Rewińskim

Początkowa cena tego cacka wynosiła 150 zł. Dla niektórych zabytek, jednak dla większości pewnie złom. Różnicę robi właściciel. Rewiński dorzucił do swojego auta możliwość osobistego spotkania.

Pełny opis aukcji poniżej oraz tutaj:

Przedmiotem licytacji jest Volvo 740 kombi aktora, znanego między innymi jako Siara Siarzewski z filmu „Kiler”.volvo-740

Auto zostało sprowadzone z USA wiele lat temu i właścicielowi służyło aż do teraz.

Rok produkcji 1988. Silnik benzynowy 1800 cm3 – da się uruchomić, klimatyzacja, elektryczne szyby, skórzane fotele, automat. Brak jest aktualnego przeglądu i od jakiegoś czasu pojazd nie był używany, co oznacza, że odbiór należy zaplanować z lawetą. Samochód jest kompletny, ale jak widać na zdjęciach, wymaga wkładu finansowego, wnętrze także.

Aukcja jest grzecznościowa, ale odbiór samochodu odbędzie się bezpośrednio od jego właściciela, co oznacza, że nabywca za kwotę wylicytowaną nie tylko otrzyma Volvo 740 kombi, ale również ma zapewnione spotkanie z ciekawym człowiekiem znanym ze szklanego ekranu!

W przypadku pytań proszę o telefon.

Podczas pisania tego artykułu cena osiągnęła poziom 15 700 zł.

Do końca aukcji pozostało 7 dni! Fani motoryzacji, …tfu Siary – spieszcie Cię! 🙂

 

Źródło obrazka: allegro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.