Siódma generacja Forda już za… dwa lata?

Fani Mustanga mogą zacierać ręce. Nowa generacja Mustanga być może pojawi się znacznie szybciej, a dokładniej aż na… dwa lata przed planowanym terminem!

Skąd taka zmiana? Otóż niedawno porównano Chevroleta Camaro z Mustangiem i wyniki testu okazały się nie tak zadawalające dla Forda jakby tego chcieli! Nowy Chevrolet Camaro SS wypadł zdecydowanie lepiej. Chevy jest obłędny i amerykanie, którzy przeprowadzali test określili go jako muskularny ale jednocześnie wyrafinowany (po europejsku?) samochód. Tak więc te testy i wyniki skłoniły markę motoryzacyjną Ford do jeszcze bardziej intensywnej pracy. Debiut nowej – siódmej już generacji Forda Mustang będzie znacznie szybciej niż wszyscy przewidywali. Oryginalna myśl zakładała, że siódma generacja Mustanga ujrzy światło dzienne dopiero w… 2022 roku! Według nie potwierdzonych informacji, ten czas ma zostać skrócony aż o dwa lata. Fani z pewnością się ucieszą bo to oznacza, że możemy się spodziewać nowego Mustanga już za niecałe dwa lata czyli w 2020 roku.

Ta informacja to oczywiście nie jest oficjalne oświadczenie marki. Jak na razie to plotki, które krążą w środowisku motoryzacji dlatego nie należy brać ich zbyt dosłownie ;). Ja z pewnością czekam z niecierpliwością bo muszę przyznać, że Mustang Forda to jeden z ładniejszych i bardziej dynamicznych samochodów jakie miałam okazję oglądać przez ostatnich kilka lat. Połączenie klasyki z nowoczesnością w przypadku tego modelu, wyszło projektantom doskonale. Samochód skupia na sobie uwagę gdziekolwiek się pojawi! Zatem mam nadzieję, że w tych plotkach jest ziarenko prawdy ;).

Źródło zdjęć: camaro6.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.