Świąteczna ciężarówka ;)

Fani czterech kółek i Świąt Bożego Narodzenia z pewnością uwielbiają dekoracje świąteczne. Ja osobiście lubię Święta Zimowe jednak nie jestem szczególnym fanem ;). Oczywiście ten fakt, nie przeszkadza mi w dekoracji mojego ‚roboczego’ samochodu! Osoby, które zaglądają na mojego bloga i czytają moje ‚wypociny’ wiedzą, że jestem kierowcą tirów więc moje stanowisko pracy zobowiązuje ;).

W Polsce mieliśmy okazję oglądać genialne amerykańskie, świąteczne ciężarówki Coca Coli, który miały przystanki w wielu miastach. Można było zrobić sobie z ciężarówką zdjęcie, wziąć udział w konkursie, a nawet wejść do środka i usiąść na miejscu kierowcy! Z pewnością była to duża frajda dla dzieciaków, które uwielbiają tą tradycyjną amerykańską ciężarówkę z wizerunkiem Świętego Mikołaja ale także i dla dorosłych (w tym mnie), którzy wiele lat temu mieli okazję oglądać jedną z najbardziej popularnych reklam świątecznych na świecie właśnie z udziałem ciężarówek Coca Coli. Nie wiem czy wiecie ale kierowcy tirów bardzo dbają o swoje ‚maleństwa’ 😉 i również przystrajają samochody przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Ja nie jestem wyjątkiem i także bawię się świąteczne dekoracje – w końcu mój zawód zobowiązuje prawda ;)?

Co roku zawieszam małe lampki wokół przedniej szyby, które dają bardzo delikatne światło. Bobki na małej choince, która dumnie stoi na desce rozdzielczej w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu i oczywiście łańcuchy świąteczne w kabinie ;). Może i nie należę do bardzo ‚świątecznych osóbek’ ale zdecydowanie mój tir tak ;).

Źródło zdjęć: moto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.