Świąteczny Travego

Z pewnością kojarzycie świąteczne ciężarówki Coca Coli? Genialne, klimatyczne, duże tiry w czerwonym kolorze przyozdobione lampkami i z dużym logo Coca Coli. Tak właśnie wyglądają świąteczne, amerykańskie tiry, które mają rzeszę fanów na całym świecie – także w Polsce. Świąteczne ciężarówki zostały zauważone dzięki niesamowitym reklamom napoju Coca Cola. Także i u nas możemy co roku oglądać odświeżoną wersję reklamy w okresie świątecznym. Dlaczego w ogóle o tym wspominam? Tak do Świąt Bożego Narodzenia zostało nam jeszcze trochę czasu ale właśnie dowiedziałem się, że inna marka postanowiła wypuścić na rynek równie świąteczny, duży pojazd. Jedna z najbardziej prestiżowych marek samochodowych Mercedes postanowiła zaprezentować swój pięknie przyozdobiony Travego!

mercedes-benz-can-t-wait-for-christmas-decorates-a-travego-coach-bus_2Świąteczny Travego został zaprojektowany przez genialne DesignStudio czyli fabryka autobusów, która ma swoją siedzibę w Mannheim. Z kolei malowanem, a także LED-owym oświetleniem zajęła się firma Heymann, która specjalizuje się właśnie w takich projektach. Oświetlenie LED-owe jakie zaproponowała Heymann w świątecznym autobusie Travego świeci w różnych kolorach: czerwony, niebieski oraz zielony. Lampki mają tryb pulsacyjny, błysk lub świeci jednostajnie. Dzięki temu autobus robi wrażenie! Kierowca autobusu kontroluje wszystkim dzięki specjalnej desce rozdzielczej.

Świąteczny autokar będzie dostępny do wynajęcia przez kilka tygodni. Głównie interesują się nim osoby pracujące z dzieciakami. Przejażdżka takim autobusem z pewnością zrobi na nich wrażenie ;).

Źródło zdjęć: autoevolution.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.