Szykuje się rewolucja ;)

Kto z was słyszał o usłudze jaką jest Traficar? Ja jestem ‚świeżakiem’ bo dopiero kilka dni temu dowiedziałem się o Traficar od znajomego ale już tłumaczę o co chodzi.

Nie stać cię na samochód? A może masz pieniądze ale utrzymanie auta będzie nierentowne bo zamierzasz korzystać z niego tylko w wyjątkowych okolicznościach kilka razy w miesiącu? Dobrym rozwiązaniem są taksówki ale niestety są drogie. Słabo się sprawdzają, kiedy np., zależy nam na zrobieniu większych zakupów. Korki, pakowanie ciężkich siatek i długi postój czyli to wszystko co sprawia, że taksówka jest jeszcze droższa.

Okay, inne rozwiązanie? Zawsze można poprosić kolegę, wujka czy siostrę o podwózkę. Niestety kwestia zgrania się w czasie może być problematyczna.

Inną opcją jest pożyczenie samochodu. Tak to dobre wyjście ale raz na kilka miesięcy. Mało kto lubi „ciągle” pożyczać swój samochód ;).

Co nam zostaje? No właśnie, jeszcze do niedawna nie było więcej rozwiązań ale na szczęście pojawiła się opcja Traficar. To nowa, działająca w dwóch miastach w Polsce, wypożyczalnia samochodów. Pewnie sobie myślicie, co za odkrycie, o czym on w ogóle pisze ;). Przecież w Polsce mamy setki wypożyczalni. Tańsze, droższe, z różnymi samochodami do wyboru, na dzień, dwa czy na wiele tygodni. Fakt, mamy tego trochę ale Traficar to nie jest zwykła wypożyczalnia samochodów. Jej działanie znacznie się różni i tym ‚bije na głowę’ swoich konkurentów. Być może część z was wie jak działa Traficar ale z pewnością większa część nie ma pojęcia. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej zapraszam na swój kolejny post gdzie opiszę, krok po kroku o co chodzi :). W mojej opinii to prawdziwa rewolucja.

Źródło zdjęć: aykurrentacar.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.