Tima Kuleshov vs Maka Zheleznyak

Który z dorosłych mężczyzn nie lubi się ścigać ;)? Wydaje mi się, że co najwyżej jeden pan na dziesięciu może nie być zainteresowany. Zatem wyobraźcie sobie ścigającego się… dwulatka z czterolatkiem na torze wyścigowym! Niemożliwe? A jednak ;).

Dwulatek to Tima Kuleshov, który jest motocyklistą pochodzącym z Ukrainy. Prawdopodobnie jest to najmłodszy na świecie motocyklista w historii! Ojciec chłopca to znany rajdowiec i to właśnie on nauczył malucha jeździć na mini bike’u. Niesamowite jest to, że chłopiec nie umie jeszcze dobrze chodzić ale za to wyśmienicie jeździ swoim małym motorkiem. W sieci można znaleźć wiele filmików z udziałem Tima Kuleshov.

Drugim dzieckiem, który jest z kolei najmłodszym na świecie uczestnikiem ukraińskich mistrzostw kartingowych jest czteroletni Maka Zheleznyak. Chłopczyk uwielbia jeździć po torze, a jego największym marzeniem jest udział w wyścigach Formuły 1. Myślę, że skoro Maka już jako czterolatek świetnie sobie radzi na torze to być może faktycznie czeka go wielka kariera i jego marzenia się spełnią.

Co ciekawe obaj chłopcy doskonale się znają z… piaskownicy 😉 dlatego rodzice chłopców postanowili wykorzystać pasję dzieci i zainteresowanie mediów i ustawili prawdziwy wyścig chłopców na torze. Dwuletni Tima na swoimi mini motocyklu i Maka w gokarcie! Wydarzenie niesamowite i pełne emocji ;). Muszę przyznać, że chłopcy mają genialnych rodziców bo udało im się zaszczepić w dzieciakach swoją pasję do sportu i rywalizacji. Oby jak najwięcej takich małych gigantów ;).

Źródło zdjęć: youtube.com, ompasiana.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.