Trafiony ;)

Pamiętacie jak w zeszłym roku zamieściłem na blogu kilka ciekawych propozycji na prezenty świąteczne dla maniaków motoryzacji? Mam nadzieję, że udało mi się komuś pomóc i podsunąłem wam dobry i niedrogi pomysł na idealny prezent pod choinkę :). W tym roku również postanowiłem poszukać ciekawych i wartych uwagi propozycji, które spodobają się fanom czterech kółek.

  • Święta Bożego Narodzenia już za półtora miesiąca dlatego właśnie teraz chciałbym wam przypomnieć o prezentach. Tak, teraz i to wcale nie jest za wcześnie! Ja mam świetny sposób na poszukiwania idealnych prezentów, który sprzedała mi moja koleżanka kilka lat temu. Niezależnie od tego gdzie jestem i co robię, zawsze kupuję prezenty przez cały rok, czy jest lato, czy zima ;). To doskonały sposób na to aby każdemu sprawić wiele radości bo w końcu nie ma nic gorszego jak słaby, znaleziony na siłę, prezent dla bliskiej osoby.
  • Ja pamiętam jak dwa lata temu, mój kuzyn pod choinkę sprezentował mi modele małych, kolekcjonerskich samochodzików. Okazało się (całkiem przypadkiem), że pytał moją mamę co mi kupić i ta zasugerowała mu jego starą kolekcję. Mama ubzdurała sobie, że w dzieciństwie byłem nią zachwycony więc pomyślała, że z pewnością to będzie idealny prezent. W końcu jestem kierowcą i kocham samochody… . Oczywiście nic bardziej mylnego. Prezent na siłę, z ostatniej chwili okazał się strasznym niewypałem. W związku z tym, że sam przykładam się do prezentów chciałbym, żeby i ktoś przykładał się do prezentu dla mnie więc kiedy dostaję takie dziwne prezenty, nie omieszkam ‚zademonstrować’ swojego niezadowolenia. Być może za rok ktoś się bardziej postara ;).

Tak więc tak, już niebawem na blogu zamieszczę wpisy z ciekawymi propozycjami dla ‚spóźnialskich’ ;)!

Źródło zdjęć: gigazine.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.