Usługi mobilne – FordPass

Dzisiaj chciałbym wgłębić się w temat genialnej platformy FordPass jaką stworzył Ford. Pisałem już o tym co to takiego dlatego tym razem poznacie szczegóły każdego z czterech elementów platformy FordPass.

Usługi mobilne

  • Marka Ford podjęła współpracę z ParkWhiz oraz z Parkopedią. Wszystko po to aby pomóc kierowcom w znalezieniu wolnego miejsca parkingowego. Dodatkowo dzięki tej usłudze mobilnej kierowcy mogą nie tylko szybko znaleźć wolne miejsce ale także… je opłacić! Jest to możliwe dzięki usłudze Ford Pay czyli nic innego jak wirtualny portfel ;).
  • Dodatkowo FordPass w usługach mobilnych ma opcję FlightCar czyli nic innego jak jeszcze łatwiejsze dzielenie się samochodem w trakcie podróżowania. W planach jest także wprowadzenie usługi, która ma na celu współdzielenie się samochodami i program wspólnej podróży.
  • Kolejnym plusem usług mobilnych FordPass jest maksymalne wykorzystanie funkcji SYNC Connect czyli systemu samochodów Forda. Ta opcja jest dostępna wyłącznie dla właścicieli samochodów Ford. Wszyscy kierowcy Fordów z systeme SYNC będą mieli dostęp do wielu funkcji swoich czterech kółek. Przykładowo może to być zdalne uruchamianie silnika samochodu, sprawdzanie poziomu paliwa czy też oleju, otwieranie i zamykanie drzwi pojazdu czy chociażby sprawdzenie ciśnienia w oponach lub sprawdzenie stanu naładowania akumulatora. Ford dodał także usługę, którą pokochają zapominalscy i roztargnieni kierowcy ;). Dzięki połączeniu platformy FordPass z SYNC Connect, kierowcy będą mieli możliwość namierzenia swojego samochodu na parkingu.

Kolejnymi elementami FordPass zajmę się w najbliższym czasie.

Źródło zdjęć: bezwypadkowy.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.