Wbudowany system głośnomówiący

Zbliżamy się do Wigilii dlatego pozwólcie, że dzisiaj opublikuję przedostatni wpis o idealnych prezentach dla fanów motoryzacji. Chciałbym jednak zauważyć, że moje propozycje możecie wykorzystać nie tylko jako prezent świąteczny. Wszystkie prezenty z listy idealnie sprawdzą się w formie prezentów imieninowych, urodzinowych czy przy jeszcze innej, uroczystej okazji. Mój dzisiejszy wpis będzie jednym z tych ‚najdroższych’, ponieważ znajdą się tam przedmioty, za które będzie musieli zapłacić ponad 300 złotych. Przejdźmy zatem do moich pomysłów ;).

 

  • parrot-mki9200-w-aucie.640Nawigacja wbudowana w stacje multimedialną to idealny prezent, ponieważ kierowca będzie miał tzw. ‚ful opcję’. Oprócz standardowej nawigacji GPS znajdzie się tam radio, odtwarzacz MP3 i CD/DVD, a także tuner TV. Jedynym minusem jest cena. Musimy liczyć się z wydatkiem, który zaczyna się od około 2000 tysięcy złotych.

 

  • p6b7t045Q0W0m1B3h46982n7o0i2F400Coś co z pewnością ucieszy kierowcę, który uwielbia podróżować z muzyką w tle to oczywiście radiootwarzacz. Za dobrej jakości odtwarzacz należy zapłacić co najmniej 300 złotych. W przypadku sprzętu nie polecam kupować tzw. ‚no name’. Markowy radiootwarzacz z pewnością długo posłuży.

 

  • parrot-mki9200-w-aucie.640Zestaw głośnomówiący to kolejne akcesorium, które idealnie nadaje się pod choinkę. Na rynku jest szeroki wybór zestawów, których ceny zaczynają się już od około 100 złotych jednak ja polecam te rozbudowane i zamontowane na stałe. Takie profesjonalne urządzenie to dosyć spory wydatek bo ceny sprawdzonych zestawów głośnomówiących zaczynają się od około 600 złotych.

 

Źródło zdjęć: motofakty.pl, nadmorski24.pl, orllo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.