Wesołych Świąt kierowcom :)!

Udało mi się znaleźć chwilkę dlatego postanowiłem napisać :). Dzisiaj wyjątkowy dzień bo mamy Wigilię. Osoby, które odwiedzają mojego bloga wiedzą, że zazwyczaj w Święta Bożego Narodzenia jestem w trasie (jestem kierowcą ciężarówek). Tak się składa, że bardzo lubię te święta ale nie jestem fanem większych spotkań w rodzinnym gronie. Te wszystkie konwenanse, starsze ciotki i uprzejmości na siłę trochę mnie irytują ;). Na szczęście w tym roku, spędzam Święta Bożego Narodzenia tylko z moją najbliższą rodzinkę. Będzie luźno, spokojnie i przyjemnie. Mam nadzieję, że i wasze święta takie będą. Okay, zatem przejdźmy do życzeń :).

Moi drodzy kierowcy… :).

W związku z tym miłym i radosnym świętem oraz zbliżającym się Nowym Rokiem, chciałbym wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzę wam pięknych i szerokich kilometrów. Niech wasza codzienna droga pokonywana samochodem, będzie spokojna i przyjemna. Mało nerwów! Pełnego skupienia ;)! Dużo uśmiechu na ustach i spełnienia wszystkich marzeń!

Chciałbym również dodać małą prośbę… . Nowy Rok to zawsze czas planów i nadziei na lepsze jutro dlatego zależy mi abyśmy wprowadzili do swojego planu coś związanego z bezpieczeństwem na drodze. Możecie dodać sobie postanowienie o nieprzekraczaniu prędkości. Możecie również zadbać o to abyście zawsze mieli zapięte (w prawidłowy sposób) pasy bezpieczeństwa, a możecie również obiecać sobie, że będzie pamiętać o kulturze jazdy ;). Wybierzcie co chcecie, niech to będzie chociaż jedno postanowienie. Wierzę, że się uda! Wesołych drodzy kierowcy!

Źródło zdjęć: se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.