Wycieraczki do samochodu

Jak zapewne zauważyliście na blogu pojawiają się od jakiegoś czasu wpisy z przykładowymi prezentami pod choinkę. Mój cykl stworzyłem specjalnie z myślą o wszystkich fanach motoryzacji. Zależało mi także aby były to prezenty w każdym przedziale cenowym jednak z naciskiem na tańszą półkę w związku z czym powstała ich taka ilość ;). W końcu nie każdego stać na drogi prezent, a jak wiadomo na Święta Bożego Narodzenia trzeba zrobić co najmniej kilka prezentów. Zainteresowanych sprawdzonymi prezentami, zachęcam do sprawdzenia wcześniejszych postów (jest ich aż sześć!), a dzisiaj zapraszam wszystkich, którzy są w stanie przeznaczyć 100 złotych na jedną osobę ;).

 

  • imagesKomplet sprawdzonych wycieraczek to idealny prezent pod choinkę. Zaznaczam i podkreślam słowo: SPRAWDZONYCH. Pamiętajcie, że wycieraczki mają to do siebie, że nie zawsze chodzą tak jak powinny! Najlepiej kupić sprawdzone przez siebie czy znajomych. Głównym problemem może okazać się, że są głośne co (uwierzcie mi) może przeszkadzać ;). Dobry komplet wycieraczek to wydatek rzędu około 100 złotych.
  • 9009536llc013g04xx-02-c6de5d9757,0,750,0,0Drugim prezentem, który powinien wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego to… skórzane rękawiczki dla kierowcy. Niezależnie od tego czy będzie to prezent dla kobiety czy mężczyzny z pewnością jest to atrakcyjny atrybut ;). Rękawiczki są zaprojektowane w taki sposób aby ułatwić kierowcy prowadzenie samochodu. Dzięki rękawicom dłonie nie ślizgają się po obręczy. Wybór jest bardzo szeroki ale dobrej jakości, skórzane rękawiczki można kupić już za 90 złotych.

 

Źródło zdjęć: autokult.pl, e-wycieraczki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.