Wycieraczki Forda ;)

Ford Motorcraft Serwis to serwis dla wszystkich szczęśliwych posiadaczów Forda – w tym mnie ;). Mam okazję ponownie pisać o poszczególnych naprawach w ramach tego serwisu. Jak już wielokrotnie wspominałem, Ford Motorcraft Serwis to gwarancja konkurencyjnej ceny oraz usług na najwyższym poziomie. Dzięki ich serwisowi każdy kierowca latami może się cieszyć swoim pojazdem. W skład serwisu Forda wchodzi wiele usług, które postanowiłem opisać, a następnie podać wam dokładny cennik. Dzisiaj przyszedł czas na wymianę wycieraczek.

  • Wycieraczki pełnią w samochodzie bardzo ważną funkcję. Możecie się śmiać, że to mało istotna część pojazdu – nic bardziej mylnego! Uszkodzone, zepsute czy źle ustawione wycieraczki mogą być przyczyną poważnego wypadku drogowego. To właśnie m.in. wycieraczki odpowiadają za dobrą widoczność. Brudna szyba, opady atmosferyczne, insekty na szybie i wiele innych czynników zagrażają bezpieczeństwu kierowcy, pasażerów i innych uczestników drogi! Zatem nie należy ich bagatelizować. Pamiętamy o regularnej wymianie.

Ile kosztuje taka usługa w serwisie Forda?

Wycieraczki przednie – ich wymiana kosztuje od 105 złotych do 129 złotych:

  • Ford Ka, Ford Fiesta, Ford Fusion – 105 złotych,
  • Ford Focus, Ford C-Max – 105 złotych,
  • Ford Mondeo, Ford S-Max, Ford Galaxy, Ford Kuga – 129 złotych,
  • Ford Trasit Connect – 129 złotych,
  • Ford Transit – 129 złotych.

Dodatkowo dealerzy Forda pomagają przy wyborze odpowiednich piór wycieraczek. Jeżeli jednak kierowca wie jakie wycieraczki są mu potrzebne, może sam je zamówić, odebrać i zamontować.

Źródło zdjęć: allegro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.