Wyprzedaż rocznika – warto?

Nieuchronnie zbliża się koniec roku dlatego chciałbym wszystkim przypomnieć o genialnych obniżkach i promocjach jakie szykują salony samochodowe. Wszystkie autoryzowane salony tuż po nowym roku zapraszają na wyprzedaże starego rocznika. Zatem pojawia się pytanie czy warto skorzystać?

Odpowiedź jest banalnie prosta – oczywiście, że tak! Taka wyprzedaż starszego rocznika to idealna okazja aby nabyć samochód w dobrej i konkurencyjnej cenie. Zazwyczaj oferty salonów motoryzacyjnych są bardzo ciekawe dlatego warto sprawdzić szczegóły oferty. O szczegóły możecie zapytać dzwoniąc na infolinię konkretnej marki motoryzacyjnej lub możecie wybrać się do salonu i porozmawiać z dealerem. Jest jeszcze opcja internetowa czyli sprawdzamy ofertę wyprzedażową na stronie internetowej. Osobiście polecam najpierw sprawdzić ofertę w internecie bo będziecie mieli szansę przeczytać i sprawdzić wszystkie szczegóły na spokojnie, a następnie wizyta w autoryzowanym salonie. Na miejscu będziecie mogli nie tylko zadać pytania związane z ofertą ale także będziecie mogli obejrzeć samochód na żywo, a może nawet skorzystać z opcji jazdy próbnej.

Wszyscy zainteresowani powinni pamiętać, że oferty promocyjne zazwyczaj dostępne są do wyczerpania zapasów, a chętnych co roku jest dużo dlatego nie należy zbyt długo zwlekać. Samochody z oferty promocyjnej to oczywiście nowe auta w różnych pakietach z gwarancją producenta. Jeżeli zależy wam na nowym, świeżutkim i pachnącym samochodziku prosto z salonu to polecam wizytę tuż po Nowym Roku ;)!

A tymczasem, chciałbym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia :)!

Źródło zdjęć: ford.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.