Wyprzedaż?

Już niedługo koniec roku, a co za tym idzie, zbliża się wyprzedaż rocznika 2016! Co roku wszystkie salony motoryzacyjne proponują swoim klientom ‚ofertę marzeń’. Czy faktycznie warto skusić się na taką wyprzedaż? Poniżej moje przemyślenia :).

Kilka lat temu miałem okazje, sam wziąć czynny udział w takiej wyprzedaży, kiedy to zakupiłem swojego nowiutkiego Forda. Do tej pory jeżdżę tym samochodem i jestem z niego bardzo zadowolony. Jednak czy rzeczywiście zakup „starego rocznika” miał sens i tym samym zaoszczędziłem pieniądze?

Podobnie jak każda inna branża, motoryzacyjna również liczy na niewiedzę swoich klientów i stosuje wiele marketingowych trików, na które często dajemy się nabrać. Jaki jest złoty środek i jak faktycznie kupić samochód z dużym rabatem?

  • Odpowiedź na to pytanie jest jedna. Zakup samochodu nie może być szybkim zakupem, który można by było porównać do zakupu obuwia. Zanim przystąpimy do zakupu swojego wymarzonego samochodu powinniśmy zrobić dobre rozeznanie. Jeżeli nie śledziliście cen i szczegółowej oferty modelu, którym naprawdę jesteście zainteresowani należy dobrze sprawdzić promocyjną ofertę i porównać z informacjami, które udało wam się zebrać wcześniej. Dopiero taka dogłębna analiza pozwoli wam ocenić ile rabatu dostajecie i czy w ogóle ;).
  • Niestety często duże firmy, schodzą z ceny ale za to uszczuplają auta o dodatkowe wyposażenie i w rzeczywistości cena samochodu z wyprzedaży wcale nie jest taka niska jak się wydaje! Zakup samochodu powinien być spokojny i przemyślany więc radzę szukać, pytań i jeszcze raz pytać :).

Źródło zdjęć: biurokompleks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.