Zakochani kierowcy?

Obchodzicie walentynki? Dzisiaj o święcie, które od kilku lat jest coraz bardziej popularne w Polsce – naturalnie w oczach kierowcy ;).

Jestem kierowcą samochodów ciężarowych ale o tym wiecie, a przynajmniej wiedzą o tym osoby, które odwiedzają mojego bloga. Zawód ten wiąże się z ciągłymi wyjazdami. Poza domem przebywam chyba tyle samo czasu ile na miejscu. Oczywiście nie jest to praca dla każdego. Podobnie jak w przypadku tego i każdego innego zawodu, aby czuć się spełnionym należy lubić to co się robi. Ja osobiście uwielbiam podróżować i jeździć samochodem więc jest to dla mnie wymarzona profesja :).

Takie dni jak dzisiaj (14 luty), kiedy jestem w domu, a nie w trasie, zdarzają mi się wyjątkowo rzadko. Muszę przyznać, że nie pamiętam już kiedy ostatnio spędzałem walentynki na miejscu. Jako, że nadal jestem singlem jakoś nigdy nad tym nie ubolewałem dlatego tegoroczny dzień św. Walentego jest dla mnie ciekawy ;). Większość z moich kolegów z pracy jest w trasie więc na szczęście nie muszą kombinować jak i co przygotować dla ich ‚połówek’. Nie weźcie mnie za szowinistę – ja tylko piszę to co oni mówią ;)! Ja za to, mam dylemat, ponieważ miałem ochotę wyjść z kolegą na bilarda ale trochę się obawiamy, że nie będzie miejsca bo pewnie większość par postanowiła spędzić ten wieczór poza domem. No właśnie, a wy jakie macie plany? Zostajecie w domu, czy planujecie romantyczną kolację? W ogóle lubicie to święto czy wolelibyście aby nie było tak popularne?

Zachęcam do pozostawiania komentarzy pod wpisem, a wszystkim kierowcą (i nie tylko) życzę miłego, pozytywnego dnia ;)!

Źródło zdjęć: etsy.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.