Zalety Traficara

Co zrobić w sytuacji, kiedy chcecie szybko przedostać się z jednego końca miasta na drugi, taksówka jest zbyt droga, a komunikacja miejska zbyt wolna? Jeszcze niedawno nie było dobrej alternatywy bo jedyną opcją mogła być prośba kolegi o „podwózkę”. Jeżeli jednak i to nie wchodzi w grę, mam dla was idealne rozwiązanie – Traficar. Co to takiego? Zapraszam do lektury.

Traficar to prężnie i szybko rozwijająca się firma, która świadczy usługi wynajmu samochodu na… minuty! Rozwiązanie, które spodoba się wszystkim tym, którzy potrzebują skorzystać z samochodu.

Zalety

  • Największą zaletą Traficara jest to, że możesz sam się zawieźć w dowolnie wybrane miejsce. To ty wybierasz trasę. Możesz jechać sam lub z pasażerami jednak to ty jesteś kierowcą.
  • Używanie Traficara jest dużo tańsze od taksówki, a szacowane koszty trasy jaką chcesz pokonać, otrzymasz jeszcze zanim wyruszysz.
  • Korzystając z usług Traficara nie musisz się już martwić o przeglądy techniczne, uzupełnianie płynów eksploatacyjnych czy o paliwo. To wszystko jest z góry zapewnione i oczywiście wliczone w cenę przejazdu.
  • Niewątpliwym plusem Traficara jest również fakt, że użytkownik nie musi martwić się o opłaty za parking. Wszystkie parkingi są wliczone w cenę zatem możecie zapomnieć o dodatkowych opłatach. Oczywiście samochodu nie można zostawiać na prywatnych parkingach czy zamkniętych osiedlach.

Czy Traficar ma jakiekolwiek wady? W moim odczuciu, żadnych. Owszem, część z was mogłaby się ze mną kłócić, że korzystanie z samochodu na minuty wcale nie jest takie tanie ale przypominam, że nie jest to alternatywa dla autobusu ;).

Źródło zdjęć: google.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.