Zlot miłośniczek zabytkowych Mercedesów na Warmii

Jak już wielokrotnie pisałem. Nie ma lepszego połączenia jak motoryzacja i kobiety ;). Osoby, które dzielnie śledzą moją działalność w sieci, mogły podziwiać wdzięki przedstawicielek płci pięknej i szybkich samochodów. Minęło już trochę czasu od kiedy ostatni raz zamieściłem posta w tej tematyce dlatego dzisiaj powrócę do korzeni… .

Koniec sierpnia to wspaniały czas dla fanów motoryzacji i pięknych pań. Na Warmii odbywa się zlot miłośniczek zabytkowych Mercedesów. To wspaniałe wydarzenie na którym możemy podziwiać zabytkowe samochody. Kobiety przyjeżdżają swoimi pojazdami do których możemy zaliczyć takie jak: powojenny „Ponton”, klasyczne roadstery R 107 czy zdecydowanie młodsze modele z serii 124 i 129.

W tym roku mieliśmy okazję podziwiać 10 klasycznych wersji Mercedesa oraz aż 18 wspaniałych uczestniczek. Piękny obrazek, który postanowili wdzięcznie przywitać panowie z Olsztyńskiego Klubu Motorowego. Ci przywitali kobiety koszem składającym się z białych róż. Uczestniczki zlotu wyjechały w trasę, która liczyła 100 kilometrów. Po drodze odwiedziły wiele małych miejscowości. Trasa warmińska wokoło jezior i lasów jest bardzo malownicza. Zlot zakończył się dużą imprezą, a właściwie balem z okazji 50 urodzin marki Mercedes. Z pewnością dużym atutem balu był fakt, że uczestniczki występowały w tradycyjnych strojach z 1967 roku.

Muszę przyznać, że z wielką przyjemnością wziąłbym udział w takiej imprezie. Trzecia edycja tego wydarzenia została zaplanowana na wrzesień 2018 więc kto wie ;)?

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.