Znajdź dobrego mechanika

Popsuło ci się auto i musisz na szybko znaleźć dobrego mechanika? Dzisiaj chciałbym podzielić się z wami wiedzą o tym jak znaleźć dobrego mechanika.

  1. Na pierwszym miejscu stawiamy… dobre opinie wśród rodziny i znajomych. Poczta pantoflowa to chyba najlepsze źródło informacji. Jeżeli ktoś komu ufamy poleca nam swojego mechanika mamy pewność, że samochód będzie w dobrych rękach. Poleca się popytanie wśród najbliższych. Możemy poprosić aby ci również popytali swoich przyjaciół. Istnieje bardzo duża szansa, że w końcu kogoś znajdziemy.
  2. Na drugim miejscu jest… internet. Niestety w tym przypadku sprawa wygląda trochę gorzej, ponieważ na tym rynku mamy do czynienia z wieloma oszustami. Wyobraźcie sobie, że szukacie dobrego i sprawdzonego mechanika. Przypadkiem trafiacie na dobrze przygotowaną i profesjonalną stronę, która od razu budzi w was zaufanie. Na stronie jest wiele informacji, certyfikaty, zdjęcia, a nawet opinie zadowolonych klientów. Zachęceni dzwonicie i umawiacie termin. Po przyjeździe w umówione miejsce jesteście w lekkim szoku bo warsztat nie wygląda w rzeczywistości tak jak na stronie. Fotograf musiał się dobrze napracować, żeby zrobić dobre zdjęcia tak słabego warsztatu. W głowie automatycznie rodzi się nowa myśl – czy opinie były prawdziwe? Jest duża szansa, że pozytywne komentarze napisał sam właściciel warsztatu. Pojawia się pytanie co robić? Zostawiać samochód czy szukać dalej?

Mam nadzieję, że wybralibyście drugą opcję. Pomimo straty czasu nie warto zostawiać samochodu w warsztacie gdzie nic nie jest pewne, włącznie z ceną ;).

Źródło zdjęć: polskieradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.