Źródło sukcesu?

Dlaczego Traficar okazał się takim hitem i z dnia na dzień ma coraz więcej fanów? Z pewnością wśród was również znajdą się zadowoleni użytkownicy dlatego zachęcam do komentowania.

Traficar o którym miałem okazję już pisać to samochód, który możemy wypożyczyć na… minuty. Ten rodzaj wypożyczania różni się od zwykłej wypożyczalni pod wieloma względami. Przede wszystkim omija nas cała „papierkowa pisanina”. Jedyne co trzeba mieć by wypożyczyć samochód Traficar to aktualne prawo jazdy, kartę do bankomatu i aplikację na telefonie. Wszystko działa bardzo szybko i sprawnie.

Traficar działa już w kilku większych miastach w Polsce i stale się rozrasta. Jak do tej pory, szczęśliwymi użytkownikami są mieszkańcy Warszawy, Trójmiasta, Wrocławia, Krakowa, Poznania i Śląska. Od niedawna do grona szczęśliwców dołączyli także mieszkańcy Lublina, Bydgoszczy i Łodzi.

Skąd taki sukces?

Przede wszystkim łatwość użytkowania, dostępność i… moda. Wypożyczenie samochodu trwa kilka sekund. Nie musimy martwić się o płatne parkingi. Jedziemy tam gdzie chcemy i zostawiamy samochód bez obawy, że coś się z nim stanie. Kiedy kończymy jazdę, po prostu zostawiamy go tam gdzie nam wygodnie. Jedyne o czym należy pamiętać to by było na obrębie mapy Traficara ale to zazwyczaj jest na terenie całego miasta więc nie ma problemu.

Cena za jazdę Traficarem jest zdecydowanie wyższe od komunikacji miejskiej jednak jest bardzo konkurencyjna dla taksówek. Traficar z pewnością trafił w gusta młodych Polaków. Jest modny, jest szybki, jest na czasie :). Sam korzystałem i jestem zadowolony.

Źródło zdjęć: google.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.